Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets första hälft, 2 jalusiedörrar, höjd 175 104x40 cm, nycklar finns

Fanerbortfall

372880

2016-04-01