Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD / MATBORD, 1950-tal, mahogny, fothylsor i mässing, utfällbart, märkt Ellbo, höjd 59, 120 x 56 cm, utfällningsskivornas mått 50 resp 2 x 16 cm
Bruksslitage
372882
2016-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här