Soffbord /matbord 1950-tal

Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal
Soffbord /matbord 1950-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD / MATBORD, 1950-tal, mahogny, fothylsor i mässing, utfällbart, märkt Ellbo, höjd 59, 120 x 56 cm, utfällningsskivornas mått 50 resp 2 x 16 cm

Bruksslitage

372882

2016-04-02