Oidentifierad konstnär
2016-04-02
372888
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Sicileansk fiskare", monogramsignerad samt daterad 1884, olja på duk, 79x58 cm
Dukskador