Victor Axelson oljemålning

Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICTOR AXELSON (1883-1954): Sydfranskt landskap, signerad och daterad Axelson -50, olja på pannå, ca 54x65 cm

372889

2016-04-02