Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (född 1915): Perspective japonaise no 354 "Endless stairs", signerad och daterad, Oscar Reuterswärd, blandteknik, 47x64 cm
372892
2016-04-02