Oscar Reuterswärd blandteknik

Oscar Reuterswärd blandteknik
Oscar Reuterswärd blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (född 1915): Perspective japonaise no 354 "Endless stairs", signerad och daterad, Oscar Reuterswärd, blandteknik, 47x64 cm

372892

2016-04-02