Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORSLIN, merparten Kina 17/1800-tal, dekor i emaljfärger samt imari, bestående av: enstaka fat, koppar, tedosa, vinkoppar, mm

Skador

372897

2016-04-02