Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
LAMPBORD, med stenskiva, 1920-tal, mahogny gallerkant, kannelerade ben, beslag, tassar, i mässing, höjd 72, diameter 40 cm
Glasyrnagg
372901
2016-04-02