Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

LAMPBORD, med stenskiva, 1920-tal, mahogny gallerkant, kannelerade ben, beslag, tassar, i mässing, höjd 72, diameter 40 cm

Glasyrnagg

372901

2016-04-02