Tallrikar Svenskt Tenn
2016-04-02
372950
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft, diameter ca 27,5 cm
Bruksslitage