Bestickschatull
2016-04-02
372986
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BESTICKSCHATULL, rokokostil, 1900-talets första hälft, höjd 90, 60x45 cm
Bruksslitage, nyckel saknas