Blompress

Blompress
Blompress
Blompress
Blompress

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BLOMPRESS, Husqvarna, 1800-tal, gjutjärn, höjd 30, 35x35 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage

372987

2016-04-02