Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BLOMPRESS, Husqvarna, 1800-tal, gjutjärn, höjd 30, 35x35 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage
372987
2016-04-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner