Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, 1900-tal, grönmålat, höjd 75, 230x74 cm

smärre slitage

372997

2016-04-03