Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNKSKÅP, allmoge, 1800-tal, polykromt bemålat, överdel med tallrikshylla, tvådelat, höjd 202, 114x41 cm
omarbetat, skador
372998
2016-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här