Michel Cordi oljemålning

Michel Cordi oljemålning
Michel Cordi oljemålning
Michel Cordi oljemålning
Michel Cordi oljemålning
Michel Cordi oljemålning
Michel Cordi oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHEL CORDI (samtida): Familjeporträtt, signerad M Cordi, olja på duk, ca 35 x 27 cm

373005

2016-04-02