Rymdmått 1800-tal
2016-04-02
373021
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYMDMÅTT, 7 st, märkta 1844 och framåt, koppar, höjd ca 7-25 cm
Smärre bristningar, lagningar