Byrå 1920/30-tal

Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1920/30-tal, möjligen BOET, fanérad i björk och rot, patinerade mässingsbeslag, höjd ca 73 79x47 cm, nyckel finns

Ytskador

373027

2016-04-02