Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, mintgrön glaskupa med randig dekor, justerbar, lampans höjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, senare elektrifierad
373031
2016-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner