Månskenslampa

Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, mintgrön glaskupa med randig dekor, justerbar, lampans höjd ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, senare elektrifierad

373031

2016-04-03