Toilettebord 1900-talets mitt
Valmis
2016-04-02
373048
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TOILETTEBORD, med spegel, 1900-talets mitt, 2 lådor, delvis teakfanér och bok, höjd 107, 84x38 cm
Bruksslitage, kantmärken