Schuco radio
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHUCO RADIO 4012, Tyskland 1950-tal, US-Zone, öppen personbil i rödlackerad plåt, rattstyrning, urverksdriven med två urverk varav ett driver radion, nyckel och originalkartong längd ca 15,5 cm
Skador: smärre lackrepor
373053
2016-04-22