Karmstolar Polo Ralph Lauren
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
POLO RALPH LAUREN, karmstolar, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil , förgyllda, stoppad rygg och sits, pärlspikade, undertill etikettmärkning "Polo Ralph Lauren", sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
373060
2016-04-02