Karmstolar Polo Ralph Lauren

Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren
Karmstolar Polo Ralph Lauren

Klubbat för:

14 500 SEK

10 000 SEK

POLO RALPH LAUREN, karmstolar, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil , förgyllda, stoppad rygg och sits, pärlspikade, undertill etikettmärkning "Polo Ralph Lauren", sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

373060

2016-04-02