Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1900-tal, gråmålad, höjd ca 74,5, 130x70

Bruksslitage, ytrepor

373063

2016-04-02