Askfat Rörstrand

Askfat Rörstrand
Askfat Rörstrand
Askfat Rörstrand
Askfat Rörstrand
Askfat Rörstrand
Askfat Rörstrand

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASKFAT, i form av kräfta, Rörstrand, tidigt 1900-tal, stämplad, höjd ca 6, längd ca 19 cm

373072

2016-04-03