Teskrin England
Valmis
2016-04-03
373073
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TESKRIN, 1800-tal, England, inredd med 2 flaskor samt skål, delvis pressglas, skrin fanérat i mahogny, höjd 19, 20,5x15,5 cm
Omfattande fanérskador, nyckel samt propp saknas