Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TESKRIN, 1800-tal, England, inredd med 2 flaskor samt skål, delvis pressglas, skrin fanérat i mahogny, höjd 19, 20,5x15,5 cm
Omfattande fanérskador, nyckel samt propp saknas
373073
2016-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här