Sven Lidberg
Closed
2016-04-03
373082
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid hus, signerad, olja på pannå, ca 23x15 cm