Stig Jonzon

Stig Jonzon
Stig Jonzon
Stig Jonzon
Stig Jonzon

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG JONZON (1913-87): Kvarnar Vickleby (Öland), signerad Stig Jonzon, olja på pannå, 15x21 cm

373083

2016-04-03