Stig Jonzon
Closed
2016-04-03
373083
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
STIG JONZON (1913-87): Kvarnar Vickleby (Öland), signerad Stig Jonzon, olja på pannå, 15x21 cm