Vardags Carl Malmsten
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, sekretär, Vardags, brännstämplad på baksidan, underdel med schatullådor och övre del utfällbar skiva, pärlgrå och blå inuti övre delen, höjd ca 105, längd 100, djup 42 cm
Mindre slitage
373095
2016-04-03