Soffbord rokokostil

Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, delvis valnötsfaner, höjd 56, 94x65 cm

Ytskador

373102

2016-04-03