Soffbord rokokostil
2016-04-03
373102
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, delvis valnötsfaner, höjd 56, 94x65 cm
Ytskador