Ellipsbord

Ellipsbord
Ellipsbord
Ellipsbord
Ellipsbord
Ellipsbord
Ellipsbord
Ellipsbord
Ellipsbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, bord, Ellips, Piet Hein, skiva i björk, spännben, höjd ca 70, längd 180, bredd 105 cm

Mindre nagg, smärre slitage

373108

2016-04-03