Kurt Lindon oljemålning

Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT LINDON (född 1910): "Tidig vårvinter, Gröndal", signerad Lindon, olja på pannå, ca 33 x 41 cm

373124

2016-04-03