Lars Erik Falk

Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk
Lars Erik Falk

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): "Modul skulptur i färg B28", signerad och daterad Falk 1991, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd 35, sockel 10x11,5 cm

373130

2016-04-03