Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KARL HÖGLUND (född 1940): Cyklande par, gicleetryck, signerad 50/150, 49x38 cm

Kuntoraportti

373136

Päivämäärä:

2016-04-04