Karl Höglund färglitografi
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KARL HÖGLUND (född 1940): Cyklande par, gicleetryck, signerad 50/150, 49x38 cm
Kuntoraportti
373136
Päivämäärä:
2016-04-04