Glasservis Reijmyre
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASSERVIS, 61 dlr, "Swedish old", Reijmyre, efter förlaga från 1700-tal, graverad dekor av vindruveglasar, bestående av: 11 vinglas, 12 starkvin, 11 ölglas, 11 selterglas, 5 punschmuggar, karaff, kanna
Enstaka mindre nagg kan förekomma
373150
2016-04-03