Glasservis Reijmyre

Glasservis Reijmyre
Glasservis Reijmyre

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, 61 dlr, "Swedish old", Reijmyre, efter förlaga från 1700-tal, graverad dekor av vindruveglasar, bestående av: 11 vinglas, 12 starkvin, 11 ölglas, 11 selterglas, 5 punschmuggar, karaff, kanna

Enstaka mindre nagg kan förekomma

373150

2016-04-03