Carl Johansson, oljemålning

Carl Johansson, oljemålning
Carl Johansson, oljemålning
Carl Johansson, oljemålning
Carl Johansson, oljemålning
Carl Johansson, oljemålning
Carl Johansson, oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL JOHANSSON (omkring 1900): Kustlandskap, signerad C. Johansson, olja på duk, 49x69 cm.

373153

2016-04-03