Stig Kjellin, oljemålning

Stig Kjellin, oljemålning
Stig Kjellin, oljemålning
Stig Kjellin, oljemålning
Stig Kjellin, oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG KJELLIN (1914-1979): Kvinna med fisken, signerad S Kjellin, olja på pannå, 82x73 cm.

373161

2016-04-03