Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GERDA SPRINCHORN (1871-1951): Kvinnoporträtt, relief, signerad och daterad Gerda Sprinchorn 1942, grönpatinerad gips, diameter ca 40 cm
Smärre nagg
373162
2016-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här