Gerda Sprinchorn

Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn
Gerda Sprinchorn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERDA SPRINCHORN (1871-1951): Kvinnoporträtt, relief, signerad och daterad Gerda Sprinchorn 1942, grönpatinerad gips, diameter ca 40 cm

Smärre nagg

373162

2016-04-03