Oljemålning
Valmis
2016-04-03
373166
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
JOHAN RUDOLF GRANBERG (1800-tal): Landskap med sjö, singerad, olja på pannå, 24x39 cm