Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014), Orange hetta, signerad Rune Jansson, daterad på baksidan 1961, olja på duk, 44x90 cm.
373169
2016-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här