Rune Jansson, oljemålning

Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014), Orange hetta, signerad Rune Jansson, daterad på baksidan 1961, olja på duk, 44x90 cm.

373169

2016-04-03