Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIGFRID ULLMAN (1886-1960): Motiv från Miramas-le-Vieux, olja på duk, 54x50 cm.
Proveniens: Konstidkarnes Lotteri, Stockholm 1915
373182
2016-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här