Sigfrid Ullman, oljemålning

Sigfrid Ullman, oljemålning
Sigfrid Ullman, oljemålning
Sigfrid Ullman, oljemålning
Sigfrid Ullman, oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIGFRID ULLMAN (1886-1960): Motiv från Miramas-le-Vieux, olja på duk, 54x50 cm.
Proveniens: Konstidkarnes Lotteri, Stockholm 1915

373182

2016-04-03