Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
SLAGBORD med låda i sargen, 1700-tal, spår av bemålning, höjd ca 74, totalt 142x85 cm
Spår av allmoge-bemålning, slitage, torrsprickor
373189
2016-04-03