Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

SLAGBORD med låda i sargen, 1700-tal, spår av bemålning, höjd ca 74, totalt 142x85 cm

Spår av allmoge-bemålning, slitage, torrsprickor

373189

2016-04-03