Litografier 86 st. kända personer och kungligheter

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFIER, 86 st., ca 1850, porträtt föreställande kungligheter och kända personer, bladstorlek ca 36x24 cm, lösa i bokband daterat 1850

Skador

373194

2016-04-03