Hörnskåp i gustaviansk stil

Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP med gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålat, höjd ca 218, 111x76 cm

Slitage, skadat lås

373225

2016-04-04