Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ENGSTRÖM MYRSTRAND, bänk, "Rally", 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, bemålad, stoppad sits med konstläder, höjd ca 59, 100x35 cm
Smärre ytskador, senare bemålad
373229
2016-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här