Bänk Bra Bohag

Bänk Bra Bohag
Bänk Bra Bohag
Bänk Bra Bohag
Bänk Bra Bohag
Bänk Bra Bohag
Bänk Bra Bohag
Bänk Bra Bohag
Bänk Bra Bohag

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ENGSTRÖM MYRSTRAND, bänk, "Rally", 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, bemålad, stoppad sits med konstläder, höjd ca 59, 100x35 cm

Smärre ytskador, senare bemålad

373229

2016-04-04