Tallrikar 1 par Kina 1700-tal

Tallrikar 1 par Kina 1700-tal
Tallrikar 1 par Kina 1700-tal
Tallrikar 1 par Kina 1700-tal
Tallrikar 1 par Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i imarifärger av blommor, diameter ca 23 cm

Smärre slitage

373231

2016-04-03