Koppar, 4 st Kina 1700-tal

Koppar, 4 st Kina 1700-tal
Koppar, 4 st Kina 1700-tal
Koppar, 4 st Kina 1700-tal
Koppar, 4 st Kina 1700-tal
Koppar, 4 st Kina 1700-tal
Koppar, 4 st Kina 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR, 4 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått av figurscener, höjd ca 6,5 cm

Smärre kantlagningar och nagg

373240

2016-04-03