Ishink Jens Quistgaard

Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

JENS QUISTGAARD, ishink, teak, brännstämplad JHQ (Jens Quistgaard) Dansk design Denmark 811, höjd 39,5 cm

Ytskador och slitage

373248

2016-04-03