Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
JENS QUISTGAARD, ishink, teak, brännstämplad JHQ (Jens Quistgaard) Dansk design Denmark 811, höjd 39,5 cm
Ytskador och slitage
373248
2016-04-03